پیش دبستان و دبستان غیر دولتی پسرانه ارس آموزش، رشد، سلامت

مدیر دبستان

گذر از لایه های پیچیده و حساس دوران کودکی و تبدیل شدن به نوجوانی شایسته، نیاز به برنامه ریزی و همکاری مسمتر بین دانش آموزان، اولیا، مدیریت و همکاران آموزشی مجموعه دبستان ارس دارد. دبستان ارس با سابقه حضور موفق 10 ساله و کسب رتبه های مختلف فرهنگی، علمی، مهارتی از جمله حضور در مسابقات رباتیک هلند، همواره جایگاه خود را به عنوان یکی از مدارس مطرح منطقه حفظ نموده است.
از این رو با اعتقاد و دفاع از سیستم آموزشی توصیفی به معنای کاربردی آن در سال های آتی جهت شناخت و شکوفایی هر چه بهتر استعدادهای دانش آموزان با انجام فعالیت های دانش آموز محور، انجام کارهای گروهی، ارتباط مستمر و موثر با اولیا، با هدف تحقق و معنی بخشیدن به خانواده بزرگ ارس در تربیت سالم و شاد پسرانمان گام برداریم.
پسران ارس، برنامه ای جامع در جهت کشف، رشد و شکوفایی استعدادهای آنان، پرورش روح و جسم آنان برای حضور در مراحل بعدی زندگی است. آنان آینده سازان این سرزمین هستند که می بایست با ارزش های والا، اعتقادات انسانی، اسلامی و اخلاق نیکو، فضایی مناسب و امن را برای خود و جهانیان به ارمغان آورند.

اهداف
- حفظ و توسعه استانداردهای نوین آموزشی و ارتقاء سطح کیفی آموزش توصیفی
- پایبندی به منشور اخلاقی دبستان و توسعه همه گیر آن در محیط دبستان
- برنامه ریزی استراتژی آموزشی، پژوهشی، پرورشی و مهارتی در کنار ایجاد محیطی شاد و مفرح
- ایجاد فضای آگاهی بخشی و توانایی در کلیه امور دبستان و پیگیری تحقق برنامه ارس 1400

چشم انداز
چشم انداز سال 1400، کاربردی سازی مفهوم دانش، مهارت آموزی ، پرورش خلاق که خروجی آن دانش آموزانی شاد، خلاق، اخلاق مدار با دانش و مهارت های متناسب با سن سال آنان خواهد بود.

ماموریت
- تقویت انجمن اولیا و نقش آفرینی بیشتر اولیا در همراهی و حمایت از مدرسه در جهت تربیت دانش -
- تشکیل تیم های تخصصی و دلسوز و پیگیر در حوزه های مهارتی فناوری، کارآفرینی و زبان
- ایجاد تقویم اجرایی منسجم و هدفمند با خروجی های مناسب
- ایجاد برنامه نظارت مستمر بر روند آموزشی، پرورشی و اجرایی مدرسه